Właśnie rozpoczęliśmy zapisy na nowe zajęcia muzyczne! Są wyjątkowe, ponieważ rozwijają wokalnie, kształcą słuch muzyczny, a do tego pozwalają integrować się dzieciom i dorosłym o podobnych zainteresowaniach. Zapraszamy Cię do naszego zespołu wokalnego, w którym będziemy uczyć śpiewać w harmonii (na głosy)!

Tworzymy grupy dla dzieci, młodzieży i dorosłych – zachęcamy do zgłoszeń naszych uczniów, a także osoby dotychczas niezwiązane ze Szkołą. Nie musisz jednocześnie uczyć się śpiewu indywidualnie, nie egzaminujemy, zapraszamy Cię niezależnie od poziomu Twoich umiejętności.

Przy zapisaniu się do końca września cena zajęć jest niższa – szczegóły niżej.

Jeśli chcesz rozwijać się jako wokalista, a w szczególności pracować nad słuchem muzycznym, masz koleżanki lub kolegów, którzy tak jak Ty uwielbiają śpiewać, chcesz poznać nowych ludzi i dzielić się nimi swoją pasją, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w lekcjach śpiewu w ramach zespołu wokalnego. 

Dodatkowo, jeśli zawsze  chciałeś (aś) spróbować swoich sił w śpiewaniu, ale nie czujesz się na tyle pewnie, aby śpiewać solo, Twoje dziecko chce uczyć się śpiewu, ale nie solowego albo jeśli nudzą Cię klasyczne próby chóru i chciałbyś śpiewać soul, pop, gospel i inne gatunki muzyki rozrywkowej, te zajęcia są dla Ciebie!

Dzięki tym zajęciom:

  • nauczysz się śpiewać w harmonii (na głosy),
  • otworzysz się na śpiewanie (w grupie będzie Ci łatwiej),
  • będziesz kształcić swój słuch muzyczny,
  • poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach,
  • zintegrujesz się z rówieśnikami,
  • będziesz występować przed publicznością,
  • rozwiniesz się jako wokalista!

Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu o stałej porze, każde spotkanie potrwa 60 minut. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy liczą od 6 do 10 osób (podział na grupy ze względu na wiek i ewentualnie poziom umiejętności – w zależności od ilości zgłoszeń).

Cena zajęć, przy zapisaniu się do końca września, to 120 zł (za 4 lekcje), a jeśli zapiszesz się od 1 października, wynosić będzie 160 zł. Szczegóły w naszym cenniku: Cennik .

Zapraszamy Cię zarówno, jeśli uczysz się już śpiewu indywidualnie, jak i nie korzystasz z takich lekcji. Zachęcamy zarówno naszych uczniów, jak i osoby, które dotychczas nie były związane z naszą Szkołą.

Do zobaczenia na zajęciach!