Poniżej lista wszystkich oferowanych przez nas zajęć muzycznych. Wybierz lekcje dla siebie lub Twojego dziecka i dowiedz się więcej.

Lekcje śpiewu

Uczniowie śpiewu to najbardziej utytułowani uczniowie w naszej Szkole. Możesz wybrać lekcje indywidualne lub zespół wokalny. Do tego jeśli zechcesz: koncerty, nagrania i przygotowanie do konkursów muzycznych. 

Lekcje gitary klasycznej lub ukulele

Wszechstronny instrument, na którym można grać utwory klasyczne i nowoczesne, folkowe i rockowe, łagodne i ciepłe albo ostre i dynamiczne.

Lekcje gitary elektrycznej lub basowej

Rasowy instrument sceniczny, dlatego skupiamy się na aspektach ważnych podczas występów. Bogactwo brzmień i technik gry jest niewyczerpane.

Lekcje pianina

Instrumenty klawiszowe są obecne w muzyce klasycznej, szeroko rozumianej muzyce rozrywkowej, jazzowej, elektronicznej i w gatunkach bardziej niszowych

Lekcje perkusji

Nie ma muzyki bez rytmu! Nauka gry na perkusji to niekończąca się podróż przez gatunki i style, a przy tym sposób na dobrą kondycję!

Lekcje skrzypiec

Ćwiczymy na urozmaiconym repertuarze: klasycznym z różnych epok, folkowym i rozrywkowym. To bogactwo nurtów odróżnia nasz program nauki gry na skrzypcach od typowych szkół muzycznych.

Zespół muzyczny (wokalny lub instrumentalny)

Szkolny zespół muzyczny to ulubione zajęcia naszych uczniów. Mają do wyboru zespół instrumentalny (z wokalistą) lub zespół wokalny.

Masz pytania dotyczące programu? Napisz do nas lub zadzwoń, a my odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości. 

Chcesz zobaczyć, jak pracujemy? Nie płać za kota w worku! 

Daj znać, a zorganizujemy darmową lekcję próbną gry na dowolnym instrumencie lub śpiewu. Ty i Twoje dziecko będziecie mogli się przekonać, czy warto zostać z nami na dłużej.