Wciąż możesz zapisać się na zajęcia naszego zespołu wokalnego! Nie musisz jednocześnie uczyć się śpiewu indywidualnie, nie egzaminujemy, zapraszamy Cię niezależnie od poziomu Twoich umiejętności.

Mamy wolne miejsca w grupach:
– dla dzieci (poniedziałki, godz. 17.15),
– dla dorosłych (piątki, godz. 18.00).

Są to wyjątkowe lekcje śpiewu (przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych), ponieważ rozwijają wokalnie, kształcą słuch muzyczny, a do tego pozwalają integrować się osobom o podobnych zainteresowaniach.

Jeśli chcesz rozwijać się jako wokalista, a w szczególności pracować nad słuchem muzycznym, masz koleżanki lub kolegów, którzy tak jak Ty uwielbiają śpiewać, chcesz poznać nowych ludzi i dzielić się nimi swoją pasją, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w lekcjach śpiewu w ramach zespołu wokalnego, w którym uczymy śpiewać w harmonii (na głosy).

Dodatkowo, jeśli zawsze  chciałeś (aś) spróbować swoich sił w śpiewaniu, ale nie czujesz się na tyle pewnie, aby śpiewać solo, Twoje dziecko chce uczyć się śpiewu, ale nie solowego albo jeśli nudzą Cię klasyczne próby chóru i chciałbyś śpiewać soul, pop, gospel i inne gatunki muzyki rozrywkowej, te zajęcia są dla Ciebie!

Dzięki tym zajęciom:

  • nauczysz się śpiewać w harmonii (na głosy),
  • otworzysz się na śpiewanie (w grupie będzie Ci łatwiej),
  • będziesz kształcić swój słuch muzyczny,
  • poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach,
  • zintegrujesz się z rówieśnikami,
  • będziesz występować przed publicznością,
  • rozwiniesz się jako wokalista!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu o stałej porze, każde spotkanie potrwa 60 minut. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy liczą od 6 do 10 osób (podział na grupy ze względu na wiek i ewentualnie poziom umiejętności).

Zapraszamy!