Zaczynamy nowy rozdział w historii naszej Szkoły!

Po wielu miesiącach poszukiwań, w końcu możemy zaprosić Was do naszej drugiej lokalizacji! Od lutego zajęcia prowadzimy również w centrum Lublina, tuż przy Muszli Koncertowej im. Romualda Lipko – przy ul. Leszczyńskiego 54.

Wierzymy, że będzie to wyjątkowe i przyjazne miejsce, w którym muzycznie rozwinie się wiele osób!

Już teraz przyjmujemy zgłoszenia na lekcje śpiewu, gry na pianinie oraz gry na skrzypcach. Niedługo ruszamy także z zajęciami gry na gitarze (klasycznej, elektrycznej).

Zainteresowanych bezpłatnymi lekcjami próbnymi zachęcamy do kontaktu z naszym sekretariatem. Szczególnie zapraszamy wszystkie osoby, którym w ostatnim czasie nie udało się znaleźć odpowiadającego im terminu zajęć przy ul. Dragonów.

Jak trafić do nowej placówki?

autobusem: naprzeciwko Szkoły znajduje się przystanek autobusowy linii nr 12, 44, 74,

samochodem: wokół nie brakuje parkingów, a przy budynku znajduje się podjazd, na którym z łatwością zatrzymacie się, aby podrzucić kogoś na zajęcia; dodatkowo, dzięki bliskości Al. Solidarności, szybko dojedziecie na zajęcia z wielu dzielnic Lublina,

piechotą (i ten sposób polecamy najbardziej): spacerując przez Ogród Saski w 5 minut dotrzecie do nas np. z Alei Racławickich i to w pięknych okolicznościach przyrody!

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do nowego, szczególnego dla nas miejsca! Sprawdź na mapie, jako do nas trafić klikając w ten link.

A oto kilka zdjęć, wykonanych tuż po pierwszych lekcjach śpiewu. 🙂 

Do zobaczenia!

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszych mediów społecznościowych: