Wczorajszy wieczór był dla nas bardzo emocjonujący! Nareszcie możemy ogłosić, że Lisa Khumalo, która w ostatnim roku szkolnym pilnie pracowała podczas lekcji śpiewu pod okiem Mileny Majewskiej, wystąpiła w programie The Voice of Poland TVP i przeszła etap przesłuchań w ciemno!

Lisy mogliście posłuchać na praktycznie każdym koncercie szkolnym – śpiewała zarówno podczas Nocy Kultury, jak i Finału WOŚP Lublin, ale także na koncertach semestralnych. Publiczności szczególnie zapadły w pamięci występy na żywo z akompaniamentem pianina.

Oglądając występy naszych podopiecznych nigdy nie wiemy, gdzie zaprowadzi ich muzyczna droga. W tym przypadku spełnia się marzenie Lisy, dlatego wszyscy w Szkole mocno ściskamy kciuki za kolejne wykonania podczas programu!

A jeśli chcecie posłuchać jak Lisa zaśpiewała podczas przesłuchań, poniżej nagranie. 😉

Zachęcamy też do obejrzenia całego odcinka The Voice, ponieważ historia Lisy, która mieszka w Polsce od 3 lat, jest równie ciekawa!

Pamiętajcie, że cały czas przyjmujemy zgłoszenia na lekcje śpiewu dla dzieci i dorosłych, więc jeśli jesteście zainteresowani rozwojem wokalnym, zapraszamy Was na bezpłatne lekcje próbne