Przesłuchania w ciemno, bitwy, nokauty, a ostatnio odcinki na żywo – te wszystkie etapy programu „The Voice of Poland” Lisa – uczennica śpiewu z naszej Szkoły – ma już za sobą!

Lisa, która pochodzi z Zimbabwe, a w Lublinie mieszka od kilku lat, rozpoczęła naukę śpiewu w naszej Szkole w tym roku. Wcześniej nie uczęszczała na takie zajęcia. Jeszcze w styczniu 2022 roku mogliśmy posłuchać jej pierwszego solowego występu na naszej szkolnej scenie – wtedy były to koncert z akompaniamentem pianina oraz finał WOŚP w Lublinie. Potem przyszły kolejne występy (np. Noc Kultury) aż do przesłuchań w „The Voice of Poland” w wakacje.

Więcej o historii Lisy dowiecie się z wywiadu, jakiego udzieliła niedawno Kurierowi Lubelskiemu: Rozmowa z Nolisą Khumalo, uczestniczką The Voice of Poland z Lublina. „W Polsce znalazłam mój drugi dom”

W „The Voice of Poland” Lisa dotarła aż do etapu odcinków na żywo! W ostatnią sobotę mogliśmy posłuchać jej w studiu TVP2 oraz przed telewizorami, wykonującej przebój Tiny Turner „What’s Love Got to Do with It”. Oto jej występ:


Niestety, pomimo świetnych opinii jury, Lisa zakończyła swoją przygodę w „The Voice of Poland”.Jesteśmy z niej bardzo dumni i wierzymy, że to dopiero początek jej muzycznej przygody!

Gratulujemy i do zobaczenia na kolejnych koncertach! 🙂