Jest nam bardzo miło poinformować o sukcesach naszych dwóch uczennic – Poli Świerz i Zuzi Filipek – w konkursach wokalnych.

Pola zakwalifikowała się do półfinałów Konkursu Muzycznego 6. Międzynarodowego Festiwalu „Twoja Bajka” w Bielsku-Białej w kategorii II (soliści 9-11 lat)!

Pola Świerz często występuje podczas szkolnych koncertów, dlatego cieszy nas, że zdecydowała się wziąć udział w konkursie wokalnym i wystąpić tym razem przed profesjonalnym jury. Podczas półfinału, który odbędzie 1-2 czerwca, Pola wykona na żywo utwór pochodzący z bajki lub filmu animowanego i powalczy o udział w finale.

Natomiast Zuzia, dostała się do finału 11. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie. W jury, które zdecydowało o liście finalistów, znajdują się m.in. Ania Karwan i Robert Janowski. Kolejnym etapem będzie Finał Festiwalu – otwarte przesłuchania wokalne w dniu 28 kwietnia 2023 r. Zuzia wzięła udział w Festiwalu z utworem „No Time To Die” (rep. Billie Eilish).

Zuzia Filipek to uczennica, która uczy się w naszej Szkole już od kilku lat i podobnie jak Pola – regularnie występuje podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Ogromnie cieszymy się, że podjęła się udziału w tym uznanym konkursie wokalnym i zdecydowała się zmierzyć z innymi, świetnymi wokalistami.

Gratulujemy dziewczynom i trzymamy kciuki za kolejne etapy konkursu!

Jeśli Ciebie również interesuje nauka śpiewu (Lublin), zapraszamy Cię na lekcje śpiewu dla dzieci i dorosłych w naszej Szkole!