W wakacje nasi nauczyciele nie próżnowali!

Podczas przerwy od prowadzenia regularnych zajęć realizowali się muzycznie na wiele sposobów – sami zobaczcie!

💥 Kasia Krawczyk (śpiew 🎤) razem z zespołem RoseMerry nieustannie koncertują! Wczoraj można było posłuchać ich w Świnoujściu na Festiwali FAMA, a za nimi występy w takich miastach jak: Kraków, Rzeszów, Kolbuszowa, Ostrowiec Świętokrzyski… Dzieje się!

💥 Maciej Guzik (perkusja 🥁) z pomocą Studio Lublin wydaje właśnie płytę-EPkę „Guzik&Chołomiej”, na której łączy hip-hop z brzmieniem akordeonu i jazzrockową pracą sekcji rytmicznej. Brzmi zaskakująco? Zajrzyjcie na stronę Studio Lublin oraz na Instragrama: @guzik_cholomiej po więcej!

💥 Kuba Chrząstek (perkusja 🥁) oraz Staszek Warchoł (pianino 🎹) mają za sobą już pierwsze koncerty zespołu Fuki Nice i razem z pozostałymi członkami grupy pracują nad kolejnymi autorskimi numerami! To wyjątkowa mieszanka gatunków, z przewagą hip-hopu z rockowo-funkowym zacięciem! Czekamy na kolejne koncerty!

💥 Kasia Gil (śpiew 🎤) również odwiedziła niedawno Studio Lublin i nagrywa tam swoje autorskie kompozycje! Na powstającej właśnie solowej EP-ce usłyszycie nie tylko jak śpiewa, ale także jak gra na gitarze (co widać na załączonym zdjęciu)! A we wrześniu koncerty! Nie możemy się doczekać!

💥 Michał Czech i Łukasz Duer (gitara klasyczna, gitara elektryczna 🎸) również intensywnie pracują nad autorskim materiałem. Chociaż sami niechętnie o tym mówią, to o ich zespole jeszcze od nas usłyszycie!

Już niedługo, na zajęciach muzycznych, sami będziecie mogli zapytać o ich sukcesy i doświadczenia!

To co, kto już nie może się doczekać spotkania z nimi? Zajrzyjcie na Facebooka i Instargrama, aby dowiedzieć się więcej. 🙂

Fot. Sergiusz Woźny (dla „Studio Lublin”)