Niepowtarzalny klimat gitarowych brzmień połączonych z intrygującym, ciepłym wokalem to przepis na idealny jesienny wieczór!

Julia Milewska to obiecująca młoda wokalistka o hipnotyzującym głosie i niebanalnym feelingu. Zdobywczyni 1. miejsca w tegorocznym Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty” oraz uczestniczka licznych wydarzeń kulturalnych.

Podczas pierwszego własnego koncertu zaprezentuje autorskie utwory oraz starannie wybrane covery utrzymane w klimacie bluesa i jazzuAkompaniować na gitarze będzie jej Michał Czech. 

Nie przegap okazji, aby posłuchać na żywo tej młodej i utalentowanej artystki – niedługo z pewnością zrobi się o niej głośno!

Termin: 1 grudnia 2023 r., godz. 19.00

Miejsce: Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów, ul. Kiepury 5A

Wstęp wolny

 

Kilka słów o Julii Milewskiej

16-letnia wokalistka pochodząca z Lublina, która – jak sama mówi – interesuje się muzyką odkąd pamięta. Zdobywczyni 1. miejsca na 23. Ogólnopolskim Konkursie Młodych Wokalistów i Zespołów Wokalnych „Debiuty”.

Odnajduje się w wielu gatunkach muzycznych, ale najlepiej czuje się w rocku, jazzie i alternatywie. Nieustannie poszukuje nowych muzycznych inspiracji i odkrywa część siebie w twórczości kolejnych artystów. Aktualnie inspiruje się takimi artystami jak Arctic Monkeys, Fleetwood Mac, The Strokes, Red Hot Chili Peppers, Louise Verneuil, Alexandra Savior czy Jeff Buckley.

Muzykę traktuje jako część siebie. Śpiewając na scenie próbuje wzbudzić w publiczności emocje, dzięki którym słuchacze mogliby utożsamić się z nią.